Oferta

Pragniemy naszym Klientom zaoferować rozwiązanie, które wiąże się nie tylko z mniejszymi kosztami inwestycyjnymi, ale również z możliwością szybszego ukończenia prac. To jednak nie wszystkie atuty, którymi wyróżnia się pianka PUR oraz wykonywane dzięki niej ocieplenie poddasza.

Materiał ten jest w pełni ekologiczny, dzięki czemu nie szkodzi zarówno środowisku naturalnemu, jak również nie stanowi zagrożenia dla domowników oraz osób korzystających z pomieszczeń, w których przeprowadzone zostało ocieplenie pianką poliuretanową. Jest to zasługa przede wszystkim tego, iż materiał ten nie kruszy się, jest tworzywem niepylącym, czyli zupełnie bezpiecznym dla dróg oddechowych.

Najistotniejsze są jednak zalety wynikające z samej skuteczności ocieplenia poddasza pianką PUR. Jej wyjątkowa struktura sprawia, że doskonale przylega do wszelkich powierzchni – zarówno pionowych, jak i poziomych. Nie wymagają one uprzedniego przygotowania, wygładzenia oraz uszczelnienia – nasz materiał idealnie wypełni każdą nierówność.

nakładanie pianki przez pracownika


Pianka zamknieto-komórkowa

Tworzywo to wyróżnia się najwyższym z dostępnych na rynku współczynnikiem izolacyjnym (określanym według współczynnika lamda). Dzięki niemu izolacje oraz ocieplenia poszczególnych kondygnacji i pomieszczeń wykonywane przy pomocy pianki zamkniętokomórkowej okazują się niezwykle trwałe i skuteczne. Taka izolacja tworzy również zaporę dla wody i powietrza przez co uznać ją należy za najskuteczniejszy i najlepszy materiał ociepleniowy dostępny na rynku budowlanym. Najczęściej spotykana gęstość tego tworzywa wynosi 35-60kg/m3.

Pianka otwarto-komórkowa

Alternatywą dla tradycyjnych systemów ociepleniowych jest pianka otwartokomórkowa. Materiał ten wykazuje się niezwykłymi właściwościami, dzięki czemu jest on w stanie stworzyć skuteczną barierę izolacyjną. Należy także podkreślić, iż dzięki swojej lekkości nie stanowi dodatkowego obciążenia dla konstrukcji budynku. Atutem prezentowanego rozwiązania są jego niskie koszty (związane również z brakiem konieczności przygotowywania powierzchni, na które planowane jest położenie pianki – np. jej wygładzania oraz uszczelniania). Warto wykorzystać potencjał materiałów PUR.Oferujemy wykonanie izolacji w oparciu o materiały o zróżnicowanej strukturze:


Materiały
Otwarto-komórkowe Zamknięto-komórkowe
budynki szkieletowe
stropodachy
dachy od wewnątrz - poddasza
ściany wielowarstwowe (od zewnątrz)
ścianki działowe
podłogi
domki typu kanadyjskiego
dachy (od zewnątrz)
domy z bali
chłodnie
domy energooszczędne
magazyny
- przechowalnie owoców
- kurniki
- chlewnie
- ubojnie
- garaże
- kontenery
Powrót
var _gaq = _gaq || []; _gaq.push(['_setAccount', 'UA-5275423-6']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://ssl' : 'http://www') + '.google-analytics.com/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();